Wysyłka zamówionego towaru

Przesyłki wysyłamy zazwyczaj dzień po otrzymaniu zapłaty za zamówiony towar. Czas dostawy może się różnić w zależności od metody wysyłki wybranej podczas kompletowania zamówienia. Przybliżony czas dostawy podany jest dla każdego przewoźnika i sposobu dostawy. Podane czasy są jedynie orientacyjne i jako sprzedawca nie możemy ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek opóźnienia ze strony przewoźnika. W każdym przypadku dołożymy wszelkich starań, aby towar został dostarczony jak najszybciej, a jeśli pojawi się problem ze strony przewoźnika, aktywnie go rozwiążemy. Ponosimy pełną odpowiedzialność za nieubezpieczone przesyłki (przesyłki zwykłe Poczty Czeskiej) i jeśli nie dotrą do Ciebie w ciągu 14 dni od ich złożenia, odeślemy całe zamówienie na Twój adres.

Cena za wysyłkę

Ostateczna cena za usługi frachtu wywodzi się z aktualnych cenników poszczególnych przewoźników + cena opakowań i innych materiałów eksploatacyjnych, które stosujemy przy pakowaniu towaru. Naszym celem jest oferowanie najniższych cen transportu, dlatego nie doliczamy niczego do tak obliczonej ceny. Zamawiając większą ilość towaru, zawsze płacisz tak samo niską opłatę pocztową – w tym przypadku dopłacamy przesyłkę z własnego zysku. Jest to forma rabatu i podziękowania za większy zakup towaru. Wierzymy, że tym podejściem różnimy się od większości innych czeskich e-sklepów.

Możliwość zwrotu towaru

Zgodnie z prawem możesz skorzystać z opcji zwrotu zamówionego towaru, jeśli nie jesteś zadowolony. W takim przypadku nie musisz podawać żadnego powodu zwrotu towaru (ale jeśli go podasz, będziemy zadowoleni) i odesłać towar na nasz adres podany na stronie tytułowej e-sklepu. Oznacz paczkę napisem „zwracany towar”. Prosimy nie wysyłać do paczki za pobraniem, tylko jako zwykłą lub polecaną paczkę, a my zwrócimy pieniądze na Twoje konto po jej otrzymaniu.

Dodaj komentarz